Veiling race-overall Max Verstappen levert ruim € 130.000 op voor het goede doel

door Cas Zeeman

De race-overall van Max Verstappen, die de Limburger tijdens de GP van Canada droeg, heeft bij een veiling liefst € 130.000 opgeleverd. Dat bedrag zal volledig geschonken worden aan een goed doel.

Race-overall Max Verstappen geveild voor € 130.000

Na de F1 Grand Prix in Canada, die door de Nederlander werd gewonnen, werd zijn overall geveild op veilingwebsite F1 Authentics, een plek waar vaker dergelijke F1-voorwerpen onder de hamer gaan. Er kon twee weken lang geboden worden op de race-overall, die de Limburger ook nog eens gesigneerd heeft.

Daarmee is een bedrag van £ 112.333 pond opgehaald, omgerekend zo'n € 131.000. Het volledige bedrag gaat naar het goede doel Wings for Life van zijn werkgever Red Bull, een stichting die zich hard maakt voor mensen met een dwarslaesie.

De bieder krijgt niet alleen de gesigneerde race-overall waarin Verstappen zijn 41ste Formule 1-zege boekte, maar ook een ontmoeting met Max in de fabriek van Red Bull in Milton Keynes. Een tour door de F1-fabriek is ook inbegrepen én de overall wordt ook nog eens mooi ingelijst.

0 reacties

Dit vind je misschien ook leuk